بهترین وسیله ای که انسان برای این منظور ساخته است، دوربین عکاسی و دوربین فیلمبرداری بوده که به ما قدرت ثبت لحظات زندگی مان را برای یک عمر می دهد. یکی از رویایی ترین و خاص ترین رویدادهای زندگی ما، مراسم زیبای عروسی است و مهم ترین بخش آن عکاسی و فیلمبرداری می‌ باشد.
بنابراین در انتخاب تیم عکاسی و فیلمبرداری باید توجه بسیاری داشته باشیم که زحمات ما برای خاطره سازی از بین نرود؛ چرا که در نهایت آنچه باقی می ماند عکس ها و فیلم های این روز باشکوه است.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی شامل چه بخش هایی می شود؟

عکاسی از صحنه های خاطره انگیز مجالس عروسی و انجام فیلمبرداری عروسی بر اساس نوع تجهیزات و نوع خدمات بخش های مختلفی دارد. مثلاً حضور یک فیلمبردار و عکاس که با استفاده از تجهیزات کم و محل فیلمبرداری معمولی، خدمات عکاسی و فیلمبرداری را انجام دهند و یا عکاسی و فیلمبرداری با تجهیزات پیشرفته و مدرن، در محل های زیبا، با استفاده از تیم متخصص عکاس و فیلمبردار انجام شود و کلیپ سازی و یا استفاده از هلی شات را هم شامل بشود. شما در هنگام عقد قرارداد با توجه به نیاز و بودجه مورد نظر خود انواع تجهیزات را از آتلیه عکاسی درخواست می کنید تا در لیست خدمات قرارداد درج گردد.

از آنجایی که عکس و فیلم با ارزشمند ترین چیزی است که سالها برای عروس و داماد از مهم ترین روز زندگی مشترک شان به یادگار می ماند، لازم و ضروری است از کیفیت خوب و بالایی بهره مند باشد تا پس از سالها دچار نقصان و عیبی نشود. چنین هدفی تنها با استفاده از خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی به وسیله افراد ماهر و تجهیزات پیشرفته و مجهز به دست می‌ آید. درست است که انتخاب یک عکاس و فیلمبردار حرفه ای دارای مهارت های لازم هزینه بیشتری را شامل می شود؛ اما ارزش فیلم و عکس عروسی با کیفیت برای سال ها را دارد.

بهترین خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی چیست؟

از آنجایی که تنها عکس و فیلم عروسی است که خاطرات خوب و خوش آن شب را سال های بعد برای عروس و داماد تداعی می کند؛ بنابراین عروس و داماد باید برای دریافت بهترین خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی دقت نظر بیشتر و حساسیت ویژه ای داشته باشند. امروزه از دوربین فیلمبرداری در عروسی به منظور فعالیت ‌های پیش از عروسی و یا فرمالیته عروس و داماد استفاده می شود. با توجه به وسعت سالن و تعداد میهمانان به بیشتر از یک نفر جهت فیلمبرداری از مراسم نیاز است و حداقل استفاده از دو دوربین فیلمبرداری ضروری می‌باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی فیلمبرداری توسط دوربین های پیشرفته ، هلی کم، پروجیپ، پروجکشن، کرین و… انجام می شود. هم زمان استفاده از این دوربین های فوق حرفه ای و دیجیتال برای انجام عکاسی عروسی هم ضروری است. البته نورپردازی عالی صحنه، مهم ترین عنصر در ضبط و ثبت عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت بالا است که تنها در یک آتلیه اختصاصی امکان پذیر است.

سایر عوامل موثر در کیفیت عکس و فیلمبرداری عروسی چه هستند؟

داشتن آلبوم کاغذی و دیجیتال با عکس های متنوع در رشته های مختلف مانند اسپرت، مدرن و… آرزوی تمام عروس و دامادها است. اما کیفیت بالای عکس زمانی به دست می آید که نوع کاغذ به کار رفته از بهترین نمونه باشد و خش یا تیرگی عکس نداشته باشد و با گذشت زمان با قرار گرفتن در معرض نور از کیفیت عکس کاسته نشود و علاوه بر آن بهترین چاپ روی عکس ها اجرا شده باشد.

تیم فیلمبرداری آتلیه شوکا با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات از قبیل دوربین های میرورلس ، مویک پرو ، کرین ... و کادر مجرب خانم و آقا و همچنین تدوین گر های حرفه ای تحصیل کرده در رشته سینما در کنار شما هستند تا به یاد ماندنی ترین روز شما را به زیبایی ثبت نمایند .