عکاسی تبلیغاتی

عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک به شمار می رود. در محاورات روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام رده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی که از خطوط تولید صنایع تهیه می شود.

عکاسی ازهرموضوعی که با فعالیت های شرکتی تولیدی یا خدماتی در ارتباط باشد، در حیطه عکاسی صنعتی قرار می گیرد. پس میدان عمل عکاسی صنعتی ، بسیار وسیع است؛ زیرا تنوع محصول و خدماتی که می تواند درکشور سازنده مصرف و یا به دیگر کشورهای جهان صادر شود، نیز مطرح خواهد شد. عکاسی صنعتی در برگیرنده تمام کارهایی است که به تولیدکننده کمک می کند تا محصولاتش را تبلیغ کند و بفروشد. وظیفه عکاسی صنعتی هم این است که موضوع از جلوه و نمای بهتری نسبت به موضوع های مشابه برخوردار باشد. عکاسی صنعتی به طور خلاصه مرکز توجهش صنعت است.

عکاسی صنعتی شاخه ای از عکاسی میباشد که برای نمایش دقیق محصولات مورد استفاده قرار می گیرد . در این نوع عکاسی ، عکاسان در تلاش هستند که با استفاده از ابزار های مناسب و نور پردازی های حرفه ای تا جایی که ممکن است عکس تهیه کنند که تمام خصوصیات ظاهری کالاها به نمایش در بیاید . تلاض عکاسان بر این است که بتوانند تمام خوصیات ظاهری آن محصول را در یک عکس به نمایش در بیاورند پس در این شاخه تنها هدف کامل وواضح کالا از کلیه زوایا می باشد .

رمز موفقیت در عکاسی صنعتی خلاقیت و تسلط و داشتن مکان مناسب و فضای کافی و ابزار و امکانات مورد نیاز میباشد .

استودیو عکاسی شوکا با بهره گیری از تجربه عکاسان حرفه ای در غرب  ایران همیار و همپای هنر و صنعت شما. شوکا بعنوان پل اسن بین  عکاسی حرفه ای و صنعت صنعتگران گرانقدر کشور شوکا با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی و نگاه نکته سنج دانش آموختگان عکاسی

استودیو شوکا مفتخر است که با ارائه خدمات عكاسي صنعتي ، تجاري و تبليغاتي با قیمت هایی رقابت پذیر در راستای معرفی محصولات صنعتگران عزیز دوشادوش آنان گام برمی دارد.

استودیو شوکا ارائه دهنده عکسهای صنعتی و تبلیغاتی با بهره گیری از مجهزترین تجهیزات عکاسی روز و حرفه ای محصولات تولیدیتان را با بهترین شرایط ممکن کیفی معرفی می نماید.خدماتی که در حال حاضر آمادگی ارائهٔ آنها را داریم عبارت است از:

عکاسی هنری و تبلیغاتی.

عکاسی صنعتی از محصولات و خطوط تولید کارخانجات صنعتی

ویرایش رایانه‌ای عکسهای دیجیتال و آنالوگ.

عکاسی صنعتی به صورت سوژه تکی و دسته جمعی

عکاسی صنعتی از خطوط تولید و کارخانجات و ...

عکاسی صنعتی از مجموعه های بزرگ با هلی شات

عکاسی 180 و 360 درجه

 

 

بهترین کادر را برای تبلیغ هنر و کسب و کار شما انتخاب خواهیم کرد 

استودیو شوکا

به اینستاگرام استودیو شوکا یپیوندید

استودیو فیلم و عکس شوکا با مجوز رسمی به شماره 307 از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران استان کرمانشاه 

تلفن تماس : 3295 131 0918  -  4665 896 0936

هر گونه کپی و نشر بدون مجوز از سایت ممنوع و پیگرد قانونی دارد .

Top of Page